News

|

O nas

|

Usługi

|

Cennik

|

Materiały

|

Realizacje

|

Do pobrania

|

Kontakt
TERMINY

   Usługi określane jako ekspresowe realizujemy zwykle w przeciągu 24 godzin.

Pojedyncze szafki od 1-7 dni ( w zależności czy materiał jest na zamówienie czy na miejscu).
Kuchnie do 5 tygodni( tu głownie czas realizacji uzależniony jest od rodzaju frontu).
Zabudowy wnęk, szafy, drzwi przesuwne 1-7 dni. ( w zależności od dostępności materiału).
 
POMIARY
 
   Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zadzwonić do nas lub przyjść z rysunkiem czy wymiarami co pozwoli  nam określić przedział  cenowy w jakim będziemy mogli wykonać meble dla państwa.Jeśli się porozumiemy co do ceny przyjedziemy do państwa w celu wykonania ostatecznych pomiarów . Dziękujemy z góry za zaoszczędzony czas i paliwo. Projekty wykonujemy za darmo, jednakże projekt i związane z nim prawa autorskie do czasu realizacji są własnością firmy.

   Jeśli marzy ci się kuchnia oryginalna , niepowtarzalny wystrój wnętrza lub nie masz pomysłu, a chcesz posiadać zabudowę przemyślaną i praktyczną proponujemy ci skorzystać z usług projektanta wnętrz. Oczywiście będzie to generowało dodatkowe koszty , ale jeśli chcesz wydać większą sumę pieniędzy to lepiej poświęcić dodatkowych parę złotych na dobry projekt.  


PODSTAWOWE  DANE CO DO POMIARÓW
   Jeżeli klient zgodzi się z wyceną wykonywaną na miejscu podczas pomiarów,pobieramy zaliczkę w wysokości 10-20% wartości mebli - dokładnie ustala to szef w zależności od zamówienia.Jeżeli klient potrzebuje czasu do zastanowienia się,wtedy pobieramy opłatę za pomiary w okolicy Pyrzyc w wysokości około 200 zł. Kwotę podaje szef w zależności ile czasu spędził z pracownikiem na pomiarach,jeśli klient  zamówi meble według wykonanych pomiarów w ciągu 2 tygodni,wtedy opłatę za pomiar odliczamy od wartości zamówienia. Czas oczekiwania na pomiary do 2 tygodni,staramy się aby to było jak najszybciej,o dokładnym terminie pomiarów informujemy dzień wcześniej telefonicznie.
Pomiary nie wszędzie są możliwe.
 
 
GWARANCJA

Na wykonane przez nas meble udzielamy 2 letniej gwarancji.
Na systemy drzwi przesuwnych 5 lat gwarancji.WARUNKI GWARANCJI


   Firma zapewnia wysoką jakość wyprodukowanych przez siebie wyrobów.Warunkiem utrzymania wysokiej jakości jest spełnienie poniższych wytycznych a szczególnie przestrzeganie zasad przechowywania,użytkowania i konserwacji produktu.

1. Dostawca ponosi odpowiedzialność za produkowane przez siebie wyroby przez okres 24 miesięcy tylko wtedy, gdy wada powstała z przyczyny tkwiącej w wyrobie.
2. Odbiorca zobowiązany jest do sprawdzenia powierzchni zewnętrznej wyrobów( zabrudzeń,zarysowań,wgnieceń,uszkodzeń mechanicznych,odbarwień itp.) w okresie 10 dni od dnia sprzedaży.W przypadku póżniejszego zgłoszenia uszkodzeń powierzchni lub wad widocznych przy zakupie reklamacja nie zostanie uwzględniona.
3. Usunięcie wad lub wymiana wyrobów wadliwych na wyroby wolne od wad nastąpi bezpłatnie w terminie 10 dni od daty dostarczenia wyrobów wadliwych do producenta.
4. Po terminie 10 dni od daty sprzedaży dostawca nie odpowiada za:


5. Reklamacji nie podlegają wyroby,na których dokonano czynności technologicznych (z wyjątkiem wad powstałych z przyczyny tkwiącej w wyrobie)
6. Odbiorca zobowiązany jest do zapoznania się z warunkami reklamacji i sposobem użytkowania wyrobu.

ZASADY  I SPOSOBY UŻYTKOWANIA I KONSERWACJI MEBLI


1. Wyroby należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem.
2. Wyroby powinny być właściwie zamontowane.
3. Meble z frontami lakierowanymi powinny znajdować się w pomieszczeniach o wilgotności względnej powietrza do 80%
4. Niedopuszczalne jest pozostawienie na powierzchni mebli rozlanej i skroplonej wody,alkoholu,octu,kwasów,zasad i innych środków chemicznych.
5. Należy na bieżąco usuwać wszelkie zabrudzenia,regularnie myć i konserwować powierzchnie meblowe odpowiednimi środkami.
6. Fronty lakierowane należy regularnie czyścić miękką tkaniną z użyciem odpowiednich środków do czyszczenia i konserwowania lakierowanych powierzchni.
7. Do czyszczenia frontów nie należy używać detergentów,rozpuszczalników,twardych gąbek i past zawierających środki ścierające.
8. Szkło,które jest powierzchnią lakierowaną należy wycierać miękką szmatką z niewielką ilością środka myjącego ( najlepiej wody),nie należy mocno pocierać.Prawa strona może być myta i konserwowana jak standardowe powierzchnie szklane.Copyright © 2015 - ARMAXX Strefa Płyt Pyrzyce