News

|

O nas

|

Usługi

|

Cennik

|

Materiały

|

Realizacje

|

Kontakt
Aktualności

Pierwsza „STREFA PŁYT” w powiecie pyrzyckim. 

   Firma   Arkadiusz Wodziński to rodzinna firma z Krzemlina, która od początku swojej działalności funkcjonuje w branży stolarskiej. Od 1 września rozszerzyła profil usług tworząc pierwszą i jedyną w naszym regionie „STREFĘ PŁYT”, która mieści się w Pyrzycach przy ul. Stargardzkiej 33A. Tego dnia właściciele wraz z kontrahentami dokonali uroczystego otwarcia punktu, a na urządzonym z tej okazji dniu otwartym połączonym z piknikiem rodzinnym klienci mogli zapoznać się ofertą firmy.

STREFA PŁYT to przede wszystkim materiały i akcesoria do produkcji mebli oraz usługi stolarskie. 

   Nasza firma stale się rozwija i zwiększamy naszą ofertę. STREFA PŁYT skierowana jest zarówno do stolarzy produkujących meble dla swoich klientów a także do odbiorców indywidualnych, którzy mają własne pomysły i trochę umiejętności i chcą wykonać sami zabudowy, meble itp. rzeczy we własnym mieszkaniu. STREFA PŁYT jest siecią na terenie całego kraju, nasz punkt obsługuje powiaty stargardzki, pyrzycki oraz choszczeński. Oferujemy płyty meblowe i blaty kuchenne liczącej się na rynku polskiej firmy KRONOSPAN ze Szczecinka lidera branzy meblowej. Akcesoria meblowe takie jak szuflady, drzwi przesuwne, oryginalne rozwiązania do kuchni, oświetlenie sprzedajemy niemalże większości wiodących producentów. Dodatkowo mamy w sprzedaży fronty meblowe, wewnętrzne i zewnętrzne płyty kompozytowe  i wiele innych  produktów stolarskich. Oczywiście wszystkie zakupione u nas produkty stolarskie można przyciąć na żądany wymiar, okleić krawędzie, wykonać kształty nietypowe, otwory i wiele innych różnych zleceń. W związku z tym, że firma stale się rozwija to nie koniec naszych możliwości. Jestem przekonany, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu klienta. Dotychczas mieszkaniec naszego regionu musiał jeździć po płyty i podobne rzeczy do Szczecina czy Stargardu. Teraz jest to wszystko na miejscu w Pyrzycach.

   Nowoczesne, ogromne maszyny stolarskie, centrum obróbcze sterowanie komputerowe i ilość produktów w ofercie STREFA PŁYT jest imponująca, w dniu otwarcia punktu można było wszystkiego dotknąć, spytać przedstawiciela, producenta o szczegóły itp. Armaxx Strefa Płyt  to kolejna firma w Pyrzycach, która będzie się rozwijała, a tym samym przynosiła zadowolenie naszym mieszkańcom. w związku z planami na przyszłość będą poszukiwani kolejni pracownicy. Nam pozostaje z zadowoleniem stwierdzić, że mamy w naszym mieście kolejny punkt usług, po które nie trzeba jeździć do innych miast.

 


Copyright © 2015 - ARMAXX Strefa Płyt Pyrzyce